Kl Sentral Premier Suites By Bluebanana Kuala Lumpur

Kuala Lumpur
Pangsapuri Kl Sentral Premier Suites By Bluebanana Kuala Lumpur
8.8 Hebat
36 ulasan

Kl Sentral Premier Suites By Bluebanana Kuala Lumpur

No. 248, Jalan Tun Sambanthan Kuala Lumpur Sentral, Kuala Lumpur, Malaysia Tunjukkan peta
Pangsapuri Kl Sentral Premier Suites By Bluebanana terletak di daerah Brickfields di Kuala Lumpur, 30 km dari lapangan terbang Kuala Lumpur Sultan Abdul Azziz Shah. Hartanah ini mempunyai bilik-bilik yang dilengkapi dengan balkoni, TV skrin rata dengan saluran satelit dan kawalan iklim.
Kelab Diraja Selangor berjarak 25 minit berjalan kaki dan Planetarium Negara berjarak 5 minit memandu dari hotel ini. Ia terletak berhampiran Sri Sakthi Vinayagar Temple, manakala stesen bawah tanah MRT Muzium Negara cuma berjarak 900 meter. Menawarkan pelbagai hidangan, Kaveri Restaurant dan Singh Chapati House Sdn Bhd hanya berjarak lebih kurang 500 meter.
Perhentian bas terdekat Palm Court berada pada jarak 350 meter.
+ Lagi - Kurang
Ciri-ciri utama
  • Wi-Fi
  • + Lagi

Peta

Tarikan pelancong di

Kuala Lumpur
Lapangan terbang
  • Kuala Lumpur Sultan Abdul Azziz Shah Airport - 28 km
Stesen kereta api
  • Old Kuala Lumpur Railway Station - 1.4 km

Bilik & Ketersediaan

Sila tunggu, kami sedang menyemak bilik yang tersedia untuk anda.
Kemudahan

Umum

  • Wi-Fi

Kemudahan Bilik

  • Mesin basuh
  • TV skrin rata
Ciri-ciri utama
  • Wi-Fi

Polisi Hotel

Daftar masuk: dari 15:00 hingga 22:00
Daftar keluar: dari 08:00 hingga 11:00
Masukkan tarikh anda
Masukkan tarikh anda
Ra 1 Jul
Kh 2 Jul
tetamu
Mencari hotel di Kuala Lumpur